GRIPPAZ Rękawiczki Nitrylowe Grube Długi Rękaw XL opak. 10 sztuk
GRIPPAZ Rękawiczki Nitrylowe Grube Długi Rękaw XL opak. 10 sztuk

GRIPPAZ Rękawiczki Nitrylowe Grube Długi Rękaw XL opak. 10 sztuk

35,00 zł
Brutto
Dostępny Ilość

0 recenzje

Grippaz antypoślizgowe profesjonalne rękawice jednorazowe, nitrylowe, warsztatowe. Kolor żółty. Tekstura rybiej łuski. Doskonale dopasowane do dłoni. Długość rękawic 300mm. Opakowanie 10 sztuk 5 par.

Grippaz to seria rękawiczek jednorazowych, które zrewolucjonizowały rękawice robocze i medyczne używane na całym świecie. W większości zastosowań można je wykorzystać na cały dzień pracy lub zmienić w razie potrzeby.

Charakterystyka niebieskich rękawiczek antypoślizgowych Grippaz:

 • Wykonane są ze specjalistycznych mieszanek NBR (kauczuk nitrylowy butadienowy) dla osiągnięcia wyróżniających je cech.
 • Innowacyjny aspekt produktu polega na tym, że wzór tekstury jest wytłoczony na obu powierzchniach rękawicy, części dłoniowej i grzbietowej, poprzez taką budowę rękawice nie tylko są oburęczne tj. pasują zamiennie na lewą i prawą dłoń ale również można je zamieniać nawet w trakcie pracy z lewej ręki na prawą cały czas korzystając z tekstury i pewnego chwytu.
 • Wzór tekstury rękawicy jest również widoczny na wewnętrznej stronie rękawic, co pomaga zapobiegać ślizganiu się dłoni w używanej rękawicy, a także zmniejsza pocenie się poprzez większą ilość powietrza w środku rękawicy.
 • Rękawice zostały zaprojektowane tak, aby ściśle przylegały do dłoni, zapewniając maksymalną zręczność, jednak surowiec jakim jest nitryl pod wpływem temperatury ciała ogrzewa się i rękawica lepiej dopasowuje się do kształtu dłoni użytkownika, zapewniając bezpieczne i wygodne dopasowanie.
 • Wszystkie te cechy jak powyżej powodują, że podczas używania rękawic Grippaz, niezależnie od tego, czy trzyma się suchy czy mokry przedmiot, siła ścisku dłoni wymagana dla pewnego trzymania przedmiotu jest mniejsza co powoduje mniejsze zmęczenie mięśni dłoni.
 • Specjalistyczne rękawice Grippaz zapewniają również doskonałą barierę przed wieloma substancjami chemicznymi, mikroorganizmami czy zwykłym brudem.
 • Doskonała chwytność nr 1 na rynku poprawia wydajność pracy.
 • Nie ma konieczności przechowywania pojedynczych rękawic w workach foliowych, a wiec wytwarza się mniej odpadów.
 • Mogą być noszone razem z wkładem bawełnianym do rękawicy jako zewnętrzna warstwa.

Zastosowanie niebieskich rękawiczek antypoślizgowych Grippaz:

 • Przemysł (mechanika , inżynieria, automatyka)
  Doskonale dopasowuje się do dłoni, zapewniając wygodę i maksymalną zręczność.
  Specjalnie opracowany nitryl, który jest wytrzymały i odporny na chemikalia, a także  oleje i płyny np. hamulcowe. Przyjazne dla pracy z ekranami dotykowymi.
  Wewnętrzny uchwyt minimalizuje poślizg i zmniejsza zmęczenie dłoni co jest szczególnie ważne przy pracach mechanicznych i konieczności pewnego chwytu w wilgotnym lub zaolejonym środowisku pracy. Wyprodukowane bez udziału silikonu, stąd bezpieczne do pracy w lakierniach.
 • Przemysł spożywczy
  Dzięki zastosowaniu specjalnych mieszanek nitrylu, rękawice są dopuszczone do kontaktu z żywnością są odporne na tłuszcze zwierzęce, a poprzez optymalną grubość, do minimum ograniczają ryzyko urwania się części rękawicy i przedostania się do produkowanej żywności, co niestety często zdarza się z cienkimi rękawicami. Rękawice są badane na restrykcyjne medyczne normy szczelności, posiadają wskaźnik szczelności AQL 1,5;  tak wysoki standard zapobiega transmisji mikroorganizmów z rąk pracownika do żywności jak również z żywności na dłonie użytkownika.
  Poprzez optymalną budowę, grubość oraz wydatnie wydłużony czas pracy rękawice Grippaz dają wymierny ekonomiczny zysk użytkownikom w porównaniu z  jednorazowymi cienkimi rękawicami.
  Nigdy więcej zepsutych rękawiczek lub kawałków rękawiczek zanieczyszczających żywność!
 • Przemysł budowlany
  Rękawice Grippaz fantastycznie wypełniają lukę na rynku budowlanym.
  Wysoki parametr szczelności dają solidną ochronę przed chemikaliami i większością środków czyszczących a przedłużony mankiet do 300 mm, daje dodatkową ochronę przed rozbryzgami płynów i aerozoli.
  Wewnętrzny uchwyt minimalizuje poślizg i zmniejsza zmęczenie dłoni.
  Lepsza chwytność w porównaniu z konkurencyjnymi rękawicami w suchych, mokrych i tłustych warunkach.
 • Branża sprzątająca
  Opatentowany antypoślizgowy uchwyt zmniejsza zmęczenie dłoni i poprawia efektywność w warunkach przyczepności we wszelkich pracach „na mokro”.
  Para rękawic Grippaz kosztuje mniej niż para rękawic gospodarczych o podobnej jakości.
  Nie ma potrzeby dzielenia pary w przypadku uszkodzenia rękawicy.
  Dużo lepsza odporność chemiczna na większość środków czyszczących w porównaniu z rękawicami gospodarczymi.
  Udowodniona bariera przeciwko bakteriom i wirusom zgodna z parametrem szczelności AQL 1,5, według normy medycznej EN 455.
  Specjalne mieszanki nitrylu bez udziału wypełniaczy zwiększają zręczność i komfort pracy użytkownika w porównaniu z tradycyjnymi rękawicami domowymi.

Typ: Niesterylne, do użytku jednorazowego
Kolor: Żółty
Długość: 300 mm
Grubość ściany: Mankiet 0,15 mm. Dłoń (grip) 0,26 mm
Szczelność: 1,5 AQL
Opakowanie: Strunowa saszetka 10 sztuk - 5 par
Przeznaczenie CE kategoria III PPE. EN 388. EN 374 -1,2,3. EN 455 -1,2,3. EN 1186. EN 374-1,2,3,4. EN 420. EN 16523-1
Rozmiary:M - rozmiar 7-8 (szerokość dłoni 9,5cm.) / L - rozmiar 8-9 (szerokość dłoni 10,5cm.) / XL - rozmiar 9-10 (szerokość dłoni 11,5cm.)
Waga: 10 gr.
Producent: Doman
Podmiot odpowiedzialny w Polsce: Doman

Produkt pochodzący od polskiego dystrybutora.
Rękawiczki przechowywane w odpowiednich warunkach.
Długa data ważności produktu.

Pozostałe informacje:
Chemiczna formuła rękawic i proces chlorowania nie zawiera żadnych szkodliwych substancji dla użytkownika. Niektórzy użytkownicy mogą być uczuleni na komponenty użyte podczas produkcji. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek reakcji alergicznych proszę natychmiast przestać używać rękawic i skonsultować się z lekarzem.

Powyższe informacje są podane bezstronnie i firma zastrzega sobie prawo do zmian dowolnych powyższych danych bez uprzedniego powiadamiania. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Karta charakterystyki produktu znajduje się w sekcji pobierz na stronie www. podmiotu odpowiedzialnego Doman.

Z uwagi na zwiększoną grubość, możliwość wrażenia zaniżonych rozmiarów, prosimy o dokładne mierzenie i wybór rozmiaru. Podczas użytkowania z bawełnianymi rękawicami wyściółkowymi potrzeba stosowania rękawic o jeden rozmiar większy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

5 innych produktów w tej samej kategorii: