GRIPPAZ Rękawiczki Nitrylowe Czarne Grube Antypoślizgowe L opak. 50 sztuk
GRIPPAZ Rękawiczki Nitrylowe Czarne Grube Antypoślizgowe L opak. 50 sztuk

GRIPPAZ Rękawiczki Nitrylowe Czarne Grube Antypoślizgowe L opak. 50 sztuk

49,00 zł
Brutto
Dostępny Ilość

0 recenzje

GRIPPAZ Profesjonalne rękawice nitrylowe czarne rozmiar L

Opis produktu:

Grippaz to seria rękawiczek, które zrewolucjonizowały rękawice robocze i medyczne używane na całym świecie. W większości zastosowań można je wykorzystać na cały dzień pracy lub zmienić w razie potrzeby.

 

Rękawice Grippaz wykonane są ze specjalistycznych mieszanek NBR (kauczuk nitrylowy butadienowy) dla osiągnięcia wyróżniających je cech. Nie zawierają żadnych wypełniaczy i silikonu. Innowacyjny aspekt produktu polega na tym, że wzór tekstury jest wytłoczony na obu powierzchniach rękawicy, części dłoniowej i grzbietowej, poprzez taką budowę rękawice nie tylko są oburęczne tj. pasują zamiennie na lewą i prawą dłoń ale również można je zamieniać nawet w trakcie pracy z lewej ręki na prawą cały czas korzystając z tekstury i najlepszego udowodnionego badaniami pewnego chwytu.

Wzór tekstury rękawicy jest również widoczny na wewnętrznej stronie rękawic, co pomaga zapobiegać ślizganiu się dłoni w używanej rękawicy, a także zmniejsza pocenie się poprzez większą ilość powietrza w środku rękawicy.

 

Ponadto Grippaz posiada szereg odpowiednich dopuszczeń branżowych chemiczne EN374-1:2003, mokto-organiczne EN374-2:2003, ochronne EN420, medyczne EN455 PART 1, 2 & 3, do kontaktu z żywnością EN1186-3 i FFDCA

 

Zastosowania:

Przemysł (mechanika , inżynieria, automatyka)

Doskonale dopasowuje się do dłoni, zapewniając wygodę i maksymalną zręczność.
Specjalnie opracowany nitryl, który jest wytrzymały i odporny na chemikalia, a także  oleje i płyny np. hamulcowe. Przyjazne dla pracy z ekranami dotykowymi.
Wewnętrzny uchwyt minimalizuje poślizg i zmniejsza zmęczenie dłoni co jest szczególnie ważne przy pracach mechanicznych i konieczności pewnego chwytu w wilgotnym lub zaolejonym środowisku pracy. Wyprodukowane bez udziału silikonu, stąd bezpieczne do pracy w lakierniach.

 

  • Bezpieczeństwo przede wszystkim - wysoce elastyczne rękawice ochronne wykonane w 100% z nitrylu - rękawice ochronne z certyfikatem EN 388 / EN 374 zapewniają optymalną ochronę przed zagrożeniami mechanicznymi i chemicznymi.
  • Przyjazne dla skóry rękawice badawcze - wolne od proszku, zapachu i lateksu - nie zawierają żadnych alergizujących białek (idealne dla alergików).
  • Opatentowane wytłoczone wytłoczenie - wszędzie teksturowane - doskonały chwyt tłuszczu i oleju, ochrona przed płynami i brudem - idealny jako rękawica warsztatowa lub spożywcza.
  • Ergonomiczny krój - bezpieczny i wygodny w noszeniu - na obu dłoniach można nosić rękawiczki jednorazowe
  • Szeroki zakres zastosowań - technologia motoryzacyjna, medycyna, weterynaria, kosmetyki, warsztaty, mechanika, przemysł, hydraulika, czyszczenie i rękawice do tatuażu.
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

5 innych produktów w tej samej kategorii: