Informacje

Lista produktów producenta: Meguiar's

Ekspert w branży kosmetyków samochodowych od 1901r.

"Gdy ludzie pytają mnie dlaczego tak bardzo kocham pasję samochodową, moje myśli rozbierają się w różnych kierunkach. Z wielu przyczyn, które przychodzą mi na myśl, uważam, że to właśnie prawdziwe poczucie wspólnoty i solidarności, którego doświadczam z entuzjastami samochodów na całym świecie jest tym, co kocham najbardziej.


To co nas łączy to wspólne zamiłowanie do naszych samochodów i ... szacunek, którym darzymy wzajemne poświęcenie w dążeniu do osiągnięcia efektu "Show Car". Rzadkie i drogie samochody zasługują na szacunek, dlatego "Car Guys" doskonale rozumieją ile pracy i wytrwałości jest potrzebne by samochód wyglądał jak najlepiej. To nasze wzajemne zrozumienie łączy nas i przewyższa bariery społeczne, które są zbyt powszechne w innych sferach życia.


Mam zaszczyt spotykać się z "car Guys" na całym świecie i odczuwam ogromną radość, widząc w jak niewiarygodnym tempie nasza pasja się rozwija. Codziennie powstają nowe kluby samochodowe, wydarzenia oraz internetowe społeczności, Sprawia mi to ogromną przyjemność, gdy widzę jak nasza międzynarodowa "rodzina" Meguiar's powiększa się w tak wielu częściach świata.


Jedynie wspierając i troszcząc się o globalną pasję samochodową, firma Meguiar's będzie mogła sprostać i zaspokoić potrzeby osób dążących do motoryzacyjnej perfekcji. To właśnie pasja, którą dzielimy z naszymi klientami na całym świecie prowadzi nas do tworzenia niezwykłych produktów (...)"Barry J. Meguiar

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 25 elementów