BLEND BROTHERS DOUBLE TROUBLE 2in1 Safe Wheel Cleaner & Wheel Shampoo 1L
BLEND BROTHERS DOUBLE TROUBLE 2in1 Safe Wheel Cleaner & Wheel Shampoo 1L
  • Nowy

BLEND BROTHERS DOUBLE TROUBLE 2in1 Safe Wheel Cleaner & Wheel Shampoo 1L

59,99 zł
Brutto
Dostępny Ilość

0 recenzje

DOUBLE TROUBLE – 2in1 Safe Wheel Cleaner & Wheel Shampoo

DOUBLE TROUBLE 2in1 Safe Wheel Cleaner & Wheel Shampoo to neutralny produkt stworzony specjalnie do skutecznego czyszczenia felg. Jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów felg, niezależnie od tego, czy są one zabezpieczone powłokami czy nie. Można go również używać jako szamponu, co sprawia, że jest wszechstronnym rozwiązaniem do pielęgnacji felg samochodowych. Ponadto może być również wykorzystany do delikatnego czyszczenia opon oraz plastikowych nadkoli.

DOUBLE TROUBLE 2in1 Safe Wheel Cleaner & Wheel Shampoo zapewnia skuteczne czyszczenie felg, usuwając zabrudzenia i osady oraz nie naruszając przy tym powierzchni. Dzięki jego neutralnemu pH, nie powoduje korozji ani uszkodzeń, zapewniając bezpieczne i efektywne czyszczenie.

DOUBLE TROUBLE 2in1 Safe Wheel Cleaner & Wheel można używać za pomocą dołączonego atomizera lub jako szamponu do czyszczenia felg, dodając go do wiadra z wodą. Należy nanieść produkt na powierzchnię felgi, a następnie wyczyścić je mechanicznie za pomocą pędzelka lub szczotki, skupiając się na trudno dostępnych miejscach i usuwając wszelkie zabrudzenia. Następnie dokładnie spłucz felgi obfitym strumieniem wody, aby usunąć resztki produktu i wysusz je za pomocą czystej i miękkiej szmatki.

Nasz produkt sprawi, że twoje felgi będą wyglądać jak nowe, jednocześnie zapewniając im odpowiednią pielęgnację i ochronę. Razem z DOUBLE TROUBLE 2w1 Safe Wheel Cleaner & Wheel Shampoo wszystkie drogi będą stały dla Ciebie otworem!

Sposób użycia:

  1. DOUBLE TROUBLE 2in1 Safe Wheel Cleaner & Wheel można używać za pomocą dołączonego atomizera lub jako szamponu do czyszczenia felg, dodając go do wiadra z wodą.
  2. Nanieś produkt na powierzchnię felgi.
  3. Wyczyść felgi mechanicznie za pomocą pędzelka lub szczotki, skupiając się na trudno dostępnych miejscach i usuwając wszelkie zabrudzenia.
  4. Dokładnie spłucz felgi obfitym strumieniem wody, aby usunąć resztki produktu.
  5. Wysusz felgi za pomocą czystej i miękkiej szmatki.
W-001-3

Specyficzne kody

EAN13
5905858700117
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: