SONAX PROFILINE CERAMIC COATING 36
SONAX PROFILINE CERAMIC COATING 36
SONAX PROFILINE CERAMIC COATING 36

SONAX PROFILINE Ceramic Coating CC36 - powłoka ceramiczna

414,00 zł
Brutto
Dostępny Ilość

0 recenzje
Ceramiczna powłoka ochronna lakieru do 36 miesięcy.

SONAX PROFILINE CERAMIC COATING 36 to elastyczna oraz ekstremalnie wytrzymała powłoka ochronna o wyjątkowej odporności na promieniowanie UV, środki chemiczne, a także na negatywny wpływ czynników środowiskowych, takich jak sól drogowa, smoła czy zanieczyszczenia przemysłowe.

Przez cały rok lakier Twojego pojazdu jest agresywnie atakowany przez różne czynniki środowiskowe. Powierzchnia lakieru staje się porowata, traci kolor, matowieje i pokrywa się rysami.

Wysoce reaktywne cząsteczki CC36 tworzą niezwykle odporną i jednocześnie elastyczną, krystaliczną sieć na lakierze. Zapewnia ona ochronę powierzchni przez długi czas. Zdecydowanie ułatwia utrzymanie czystości lakieru i nadaje niespotykaną głębię koloru i połysk.

• Mniej wysiłku podczas pielęgnacji pojazdu dzięki efektowi "samooczyszczania".
• Niezmiernie głęboki połysk z imponującą intensywnością koloru.
• Przedłużona żywotność powierzchni lakieru pozytywnie wpływa na zachowanie wartości pojazdu.

W skład zestawu wchodzą:
PREPARE 100ml
BASECOAT (produkt nr 1) 75ml
GLOSSCOAT (produkt nr 2) 60ml
Aplikator (nr 1) o wymiarach 8,5 cm x 6 cm x 2 cm
Aplikator (nr 2) o wymiarach 11 cm x 7,5 cm x 2,5 cm
Ściereczka o wymiarach 19,5 cm x 9 cm
Rękawiczki nitrylowe - para

Dzięki zastosowaniu powłoki w domowym zaciszu, jesteś w stanie zaoszczędzić na tym zabiegu ponad połowę jego ceny.

Sposób użycia:

1. Najpierw oczyść dokładnie lakier i wypoleruj go na wysoki połysk - zalecamy użycie maszyny polerskiej. Zwróć uwagę by nie powstały hologramy.

2. Jeśli lakier jest już CAŁKOWICIE czysty możesz zabrać się za nakładanie powłoki. Nanieś - bardzo dokładnie - produkt PREPARE (dołączony do zestawu) na całą powierzchnię i starannie wytrzyj ściereczką z mikrofibry.

3. Przejdź do produktu BASECOAT (produkt numer 1 - dołączony do zestawu). Używając aplikatora numer 1 (dołączonego do zestawu) - białej strony - nałóż cienką warstwę. Delikatne powierzchnie mogą wymagać użycia miękkiej ściereczki (dołączona do zestawu). Ściereczkę możesz zawinąć na aplikatorze, uprzednio zwracając uwagę czy nie powstały żadne zagniecenia czy zmarszczenia. Produkt zawsze nanoś jednocześnie na niewielkie elementy, jak np. pół maski.

Po około minucie powierzchnię (uprzednio zabezpieczoną produktem BASECOAT) wytrzyj mikrofibrą. Zwracając uwagę, by nie pozostały na niej żadne smugi. Teraz przez około godzinę pozostaw BASECOAT celem jego samoistnego utwardzenia. W tym czasie nie dopuść do kontaktu powierzchni z wodą, a także nie dotykaj jej.

4. Po 60 minutach oczekiwania na utwardzenie zastosuj GLOSSCOAT (produkt numer 2 - dołączony do zestawu). Celem tej aplikacji jest nadanie gładkości i głębi połysku. Rozpyl GLOSSCOAT na aplikatorze numer 2 (dołączonego do zestawu) i z jego pomocą nanieś na powierzchnię. Jednocześnie nanoś go na obszar maksymalnie odpowiadający powierzchni 50% maski. Następnie mikrofibrą usuń nadmiar produktu z Twojego auta. Ten etap nie wymaga czekania do wyschnięcia. GOTOWE!


Wszelkie informacje znajdziesz w instrukcji dołączonej do zestawu.

Uwaga!
Nie stosować na gorących powierzchniach!
Aby uzyskać powierzchnię tak doskonałą, jak to możliwe, wszystkie prace należy wykonywać przy dobrym oświetleniu.
BASECOAT: w ciągu pierwszej godziny po aplikacji możliwa jest korekcja małych błędów przez ponowną aplikację produktu BASECOAT.
Zabezpieczony pojazd nie powinien być myty w ciągu pierwszych trzech dni po zabiegu. Nie stosować do mycia środków silnie alkalicznych. Nie polerować samochodu!

236941

Specyficzne kody

EAN13
4064700236943
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: