MOTHERS Fender Wheel Brush
MOTHERS Fender Wheel Brush

MOTHERS Fender Wheel Brush - szczotka do nadkoli

69,90 zł
Brutto
Dostępny Ilość

0 recenzje

Szczotka z długą rączką, dzięki której - dostęp do nawet najbardziej niedostępnych miejsc - przestaje być problemem.

Jak często używasz miotły czy zwykłej zmiotki do sprzątania samochodu? Ile wysiłku kosztuje Cię dotarcie do każdego zakątka? Wnętrze Twojego auta wymaga specjalnej opieki i specjalnych narzędzi. Szczotka o niewielkich wymiarach i z długą rączką zapewni dokładne, a co ważniejsze, wygodnie sprzątanie każdego zakamarka.

Brud i zanieczyszczenia gromadzą się najczęściej w trudno dostępnych miejscach. Przez swój niewielki kształt i grube, gęste, włosie szczotka Fender Wheel Brush dotrze do najbardziej problematycznych miejsc w samochodzie: krawędzi bagażnika, miejsc pod fotelami czy przestrzeni między drzwiami. Włosie oczyści każdą powierzchnię, jednocześnie jej nie rysując. Szczotka świetnie sprawdza się także w myciu z użyciem wody i środków chemicznych. Zapomnij o niewygodnym czyszczeniu nadkoli - teraz łatwo zmyjesz z nich najbardziej uporczywe zabrudzenia...

Nie musisz martwić się także o niekomfortową pozycję przy czyszczeniu – długa i poręczna rączka, zakończona antypoślizgową, gumową otoczką zapewni komfort sprzątania w domowych warunkach.

MO-155800

Opis

Przeznaczenie
Sprzątanie, mycie
Marka
Mothers
Ilość
1 sztuka
Kolor
Czerwony
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: