Nowy FUNKY WITCH MYSTIC SHINE - wosk do lakieru 50g Zobacz większe

FUNKY WITCH MYSTIC SHINE - wosk do lakieru 50g

FWMYSSHI

Nowy produkt

Funky Witch Mystic Shine

Wosk hybrydowy nadający lakierowi doskonałe właściwości zabezpieczające i wizualne dzięki zawartości naturalnej carnauby. Nadaje bardzo wysoki połysk i intensywnie pogłębia barwę lakieru, co przekłada się na świetne efekty wizualne. Dzięki zastosowaniu odpowiednio trwałych substancji konserwujących, wosk pozwala na osiąganie długotrwałego zabezpieczenia lakieru.

Więcej szczegółów

55,90 zł brutto

Więcej informacji

Funky Witch Mystic Shine – Premium Wax 100g

Profesjonalny woski detailingowy z unikalnym składem, zawierający wysokiej jakości carnaubę. Jest wyjątkowo łatwy w aplikacji, dlatego może być stosowany także przez osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w zaawansowanej pielęgnacji samochodu. Wosk daje świetne efekty – nadaje piękny połysk oraz podkreśla głębię koloru. Dodatkowo wykazuje delikatne właściwości maskujące, zmniejszając widoczność zarysowań, hologramów i innych niedoskonałości.

Lakier wypielęgnowany za pomocą wosku nie tylko lepiej się prezentuje, ale jest też zabezpieczony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Preparat skutecznie chroni przed skutkami promieniowania UV czy zmiennych warunków atmosferycznych. Do tego wywoskowana karoseria na dłużej zachowuje estetyczny wygląd, ponieważ odpycha brud.

Sposób użycia:

Wosk Funky Witch Mystic Shine jest bardzo łatwy w aplikacji i docieraniu. Cały proces dodatkowo uprzyjemnia miły zapach gumy balonowej.

  • skorzystać z cleanera do wosku,
  • równomiernie, obszar po obszarze aplikować produkt na czystą, suchą powierzchnię;
  • poczekać od 3 do 10 minut, aż preparat się utwardzi;
  • wypolerować resztki środka miękką ściereczką z mikrofibry.

Produkty powiązane