Nowy ProElite Tar&Glue 750ml - preparat do usuwania smoły i kleju Zobacz większe

ProElite Tar&Glue 750ml - preparat do usuwania smoły i kleju

ELI000029

Nowy produkt

Preparat gotowy do usuwania kleju i asfaltu

Więcej szczegółów

27,90 zł brutto

Więcej informacji

Tar&Glue to nasz najskuteczniejszy środek do usuwania żywicy i kleju z lakieru samochodowego w formie wygodnego i bardzo wydajnego żelu o cukierkowym zapachu.

Perfekcyjnie usunie asfalt z samochodu, zneutralizuje wszelkie zanieczyszczenia, a ślady po kleju, czy żywicy osadzonej na karoserii znikną szybko i bezpowrotnie.

Preparat doskonale sprawdza się w usuwaniu kleju, asfaltu oraz żywicy.

1. Nanieś środek na chłodną karoserię za pomocą spryskiwacza. Dokładnie spryskaj wszystkie miejsca, gdzie zgromadziła się żywica lub klej. Środek jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni więc możesz go używać bez obaw.
2. Pozostaw na kilka minut nie dopuszczając do wyschnięcia. Kiedy płyn zacznie pracować, wniknie w zanieczyszczenia na karoserii i rozpocznie proces ich usuwania.
3. W razie konieczności wypracuj środek na mytej powierzchni pędzlem lub delikatną szczoteczką. Zalecane szczególnie w przypadku szczególnie silnych zabrudzeń.
4.Spłucz dokładnie wodą pod ciśnieniem, a nasz płyn zrobi resztę. Usunie ślady żywicy i kleju z karoserii, a lakier zostanie czysty i bezpieczny na bardzo długo.
Pojemność: 750ml

Produkty powiązane