ProElite Brillant Shampoo - szampon samochodowy z woskiem Zobacz większe

ProElite Brillant Shampoo - szampon samochodowy z woskiem

ELI00062

Nowy produkt

szampon samochodowy z woskiem

Więcej szczegółów

9,90 zł brutto

Więcej informacji

Szampon przeznaczony jest do ręcznego mycia samochodów, dlatego nie ma potrzeby stosowania specjalistycznych narzędzi. Wystarczy zastosować się do podanych proporcji i można bez obaw przystąpić do mycia pojazdu.

1. Środek w formie silnego koncentratu należy przed użyciem odpowiednio rozcieńczyć. W zależności od poziomu zabrudzenia pojazdu prawidłowy zakres rozcieńczenia z wodą wynosi pomiędzy 1:100, a 1:200. Wlać rozcieńczony szampon do wiaderka i dolać wodę tak, aby preparat się mocno spienił.

2. Aplikuj rozcieńczony roztwór na karoserię samochodu ręcznie, przy użyciu miękkiej rękawicy z mikrofibry lub gąbki. Opony oraz felgi sugerujemy wymyć w ostatniej kolejności.

3. Po dokładnym myciu - spłucz szampon z mytej powierzchni za pomocą wody pod ciśnieniem.

Szampon do ręcznego mycia samochodu, z dodatkiem wosku o neutralnym pH, całkowicie bezpieczny dla lakieru, nie pozostawia smug, zacieków, zabezpiecza przed powstawaniem nowych zabrudzeń. Doskonałe właściwości myjące i bardzo wysoka wydajność, dzięki silnie skoncentrowanej formule. Posiada przyjemny, świeży zapach, który umili proces mycia ręcznego.

 Wydajność:

Wysoka – duże stężenie substancji aktywnych

Rozcieńczenie: od 1:100 do 1:200 z wodą

Pojemność: 1L

Produkty powiązane