Nowy DETURNER Leather Set - Zestaw Do Czyszczenia i Konserwacji Skóry Zobacz większe

DETURNER Leather Set - Zestaw Do Czyszczenia i Konserwacji Skóry

DE233

Nowy produkt

95,00 zł brutto

Więcej informacji

Deturner Leather Set – to zestaw do czyszczenia i konserwacji wszystkich rodzajów skór. Zawiera niezbędne produkty i akcesoria.

Zestaw zawiera:

  • Deturner Leather Cleaner 250ml – to bezpieczny środek do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej. Produkt gotowy do użytku w butelce z pianowniczką. Posiada odpowiednie właściwości pieniące, co pozwala uniknąć przemoczenia skóry. Zapewnia czystą i matową powierzchnię, a dodatkowo nie wysusza skóry. Produkt jest przeznaczony do usuwania zabrudzeń i plam na wszystkich skórach gładkich, sztucznych i naturalnych. Do bieżącej pielęgnacji zalecany rozcieńczyć produkt 1:1.
  • Deturner Leather Protector 250ml – to mleczko konserwujące i nadające miękkości skórze, po aplikacji powierzchnia staje się mocno przyciemniona, matowa, a skóra w dotyku pozostaje tępa. Zaawansowana formuła zabezpiecza przed przebarwieniami, zapobiega wysychaniu skóry oraz chroni przed nowymi zabrudzeniami. Regularne stosowanie zapewnia utrzymanie dobrego stanu i nawilżenia skóry na długi czas.
  • Deturner Leather Brush
  • Deturner Applicator
  • Deturner Microfiber

Produkty powiązane