KOCH CHEMIE Micro Cut & Finish P3.01

Nowy produkt

Pasta polerska lekko ścierna z silikonem

Więcej szczegółów

72,90 zł brutto

Więcej informacji

Koch Chemie Micro Cut & Finish P3.01 to pasta polerska przeznaczona do trwałego usuwania smug, hologramów, drobnych rys i śladów po matowaniu o gradacji P3000 z wszystkich lakierów (w tym odpornych na zarysowania) przy jednoczesnym długotrwałym zabezpieczeniu z wysokim stopniem  połysku i gładkością  wykończenia. Dzięki  zastosowaniu  wysoce wyspecjalizowanym, bardzo jednorodnym cząsteczkom ściernym  zapewnia genialnie trwałe wykończenie o wysokim  połysku. Hologramy i drobne zadrapania są usuwane mechanicznie, a nie, jak często przez maskowanie rys na powierzchni. Micro Cut & Finish jest  ekonomiczną, łatwą w polerowaniu i usuwaniu mikro-politurą. Zawiera wosk carnauba i nie utleniające się silikony.

Sposób użycia:

W celu osiągnięcia optymalnych wyników zalecamy polerowanie przy użyciu naszej gąbki  Micro Cut Pad i polerki mimośrodowej z wymuszonymi obrotami (np. Makita PO5000C, z najwyższą prędkością obrotową). Alternatywnie możliwa jest również obróbka za pomocą polerki rotacyjnej w połączeniu z naszą Micro CutPad. Wysuszone lub nowe gąbki przed użyciem całkiem nasączyć politurą. Rozprowadzić politurę równomiernie na obrabianej  powierzchni przy wyłączonej  maszynie polerskiej i następnie polerować wywierając umiarkowany nacisk ruchami na krzyż aż do utworzenia się transparentnego filmu, tj. aż do całkowitego rozpadu zawartego tlenku glinu. Gąbki używane do tego produktu nie stosować zamiennie z innymi produktami. Do usuwania pozostałości politury bez zarysowań i śladów polecamy naszą profesjonalną bezszwową ściereczkę z mikrofibry ciętej ultradźwiękami.

Uwaga! Przed użyciem wstrząsnąć. Przed użyciem wypróbować działanie produktu i sprawdzić jego przydatność. Nie stosować na gorących powierzchniach. Chronić przed mrozem i nadmierną temperaturą.

Pojemność: 250ml, 1L

Produkty powiązane